mama Antka, Architekci Relacji i Komunikacji dla dzieci
„Bardzo fajne zajęcia. Dzięki nim dziecko nauczyło się lepiej rozumieć swoje emocje, mówić o nich i spokojniej reagować w trudnych sytuacjach. Widzę dużą zmianę w relacjach z rówieśnikami — więcej pewności siebie, mniej napięcia i konfliktów. Zajęcia są prowadzone w przyjazny sposób. Jako rodzic mam poczucie, że moje dziecko jest tam naprawdę zaopiekowane i rozumiane. […]
